Produkte > ASTRODYNE TDI > RP380-80-10-S
RP380-80-10-S
RP380-80-10-S Astrodyne TDI
RP380-Datasheet.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: 3 PH DELTA PWR LINE FILTER 600V
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M6)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, cURus, SEMKO
Voltage - Rated AC: 600V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.8 kV
Current: 80 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP380-80-10-S Astrodyne TDI
Description: 3 PH DELTA PWR LINE FILTER 600V, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M6), Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cURus, SEMKO, Voltage - Rated AC: 600V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.8 kV, Current: 80 A.