Produkte > ASTRODYNE TDI > RP420-15-2000-S
RP420-15-2000-S
RP420-15-2000-S Astrodyne TDI
RP420-Datasheet.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: 3PH WYE DUAL STAGE PWR LINE FILT
Packaging: Box
Filter Type: Three Phase (Wye)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M5)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO
Voltage - Rated AC: 480V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.8 kV
Current: 15 A
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP420-15-2000-S Astrodyne TDI
Description: 3PH WYE DUAL STAGE PWR LINE FILT, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M5), Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO, Voltage - Rated AC: 480V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.8 kV, Current: 15 A.