Produkte > ASTRODYNE TDI > RP428-120-100-S
RP428-120-100-S
RP428-120-100-S Astrodyne TDI
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M10)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO
Voltage - Rated AC: 480V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.5 kV
Current: 120 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP428-120-100-S Astrodyne TDI
Description: 3PH WYE DUAL STAGE PWR LINE FILT, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M10), Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO, Voltage - Rated AC: 480V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.5 kV, Current: 120 A.
Weitere Produktangebote RP428-120-100-S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RP428-120-100-S RP428-120-100-S Hersteller : Astrodyne TDI RP428_Datasheet-1955511.pdf Power Line Filters FILTER 3-PHASE WYE DUAL-STAGE 300A 2000NF