Produkte > ASTRODYNE TDI > RP480-50-10-W
RP480-50-10-W
RP480-50-10-W Astrodyne TDI
RP480-Datasheet.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: 3PH WYE SNGL STAGE PWR LINE FILT
Packaging: Box
Filter Type: Three Phase (Wye)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Wire Leads
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO
Voltage - Rated AC: 480V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.8 kV
Current: 50 A
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP480-50-10-W Astrodyne TDI
Description: 3PH WYE SNGL STAGE PWR LINE FILT, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Wire Leads, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO, Voltage - Rated AC: 480V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.8 kV, Current: 50 A.