Produkte > ASTRODYNE TDI > RP615-6-100-QD
RP615-6-100-QD
RP615-6-100-QD Astrodyne TDI
RP615-Datasheet.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: HIGH PERF DUAL STAGE DC PWR LINE
Packaging: Box
Filter Type: DC
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO
Voltage - Rated AC: 250V
Part Status: Active
Current: 6 A
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP615-6-100-QD Astrodyne TDI
Description: HIGH PERF DUAL STAGE DC PWR LINE, Packaging: Box, Filter Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO, Voltage - Rated AC: 250V, Part Status: Active, Current: 6 A.
Weitere Produktangebote RP615-6-100-QD
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RP615-6-100-QD RP615-6-100-QD Hersteller : Astrodyne TDI RP615_Datasheet-1955437.pdf Power Line Filters 6A 100nF 250VDC DC Power Line Filter