Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RPE-2.200-4106-NS1
RPE-2.200-4106-NS1
RPE-2.200-4106-NS1 Raltron Electronics
RPE-2.200-4106-NS1.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: BUZZER ELEMENT STD 2.2 KHZ 41MM
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.614" Dia (41.00mm)
Type: Standard
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Capacitance @ Frequency: 30000pF @ 100Hz
Voltage - Input (Max): 30V p-p
Termination: Wire Leads
Impedance: 400 Ohms
Frequency: 2.2 kHz
auf Bestellung 984 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RPE-2.200-4106-NS1 Raltron Electronics
Description: BUZZER ELEMENT STD 2.2 KHZ 41MM, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.614" Dia (41.00mm), Type: Standard, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Capacitance @ Frequency: 30000pF @ 100Hz, Voltage - Input (Max): 30V p-p, Termination: Wire Leads, Impedance: 400 Ohms, Frequency: 2.2 kHz.