Produkte > ASTRODYNE TDI > RPM7000-30-S
RPM7000-30-S
RPM7000-30-S Astrodyne TDI
RPM7000-Datasheet.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: MIL/COTS AC SINGLE PH EMI PWR LI
Packaging: Box
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M5)
Applications: General Purpose
Voltage - Rated DC: 300V
Voltage - Rated AC: 300V
Frequency - Operating: 47 ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 30 A
auf Bestellung 10 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details RPM7000-30-S Astrodyne TDI
Description: MIL/COTS AC SINGLE PH EMI PWR LI, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M5), Applications: General Purpose, Voltage - Rated DC: 300V, Voltage - Rated AC: 300V, Frequency - Operating: 47 ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 30 A.