Produkte > ASTRODYNE TDI > RPM7020-10-S 10NF
RPM7020-10-S 10NF
RPM7020-10-S 10NF Astrodyne TDI
RPM7020-Datasheet.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: LINE FILTER 300VAC 10A CHASSIS
Packaging: Box
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M5)
Voltage - Rated AC: 300V
Frequency - Operating: 50/60Hz, 50/400Hz
Current: 10 A
auf Bestellung 10 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details RPM7020-10-S 10NF Astrodyne TDI
Description: LINE FILTER 300VAC 10A CHASSIS, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M5), Voltage - Rated AC: 300V, Frequency - Operating: 50/60Hz, 50/400Hz, Current: 10 A.
Weitere Produktangebote RPM7020-10-S 10NF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RPM7020-10-S 10NF Hersteller : Astrodyne TDI RPM7020-Datasheet.pdf Power Line Filters