Produkte > ASTRODYNE TDI > RPT5000-10-S
RPT5000-10-S
RPT5000-10-S Astrodyne TDI
RPT5000-Datasheet.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: TEMPEST/COTS DC EMI PWR LINE FIL
Packaging: Box
Filter Type: DC
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Three Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M5)
Voltage - Rated AC: 400V
Part Status: Active
Current: 10 A
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RPT5000-10-S Astrodyne TDI
Description: TEMPEST/COTS DC EMI PWR LINE FIL, Packaging: Box, Filter Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Three Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M5), Voltage - Rated AC: 400V, Part Status: Active, Current: 10 A.
Weitere Produktangebote RPT5000-10-S
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RPT5000-10-S RPT5000-10-S Hersteller : Astrodyne TDI RPT5000_Datasheet.pdf Power Line Filters 10A 400VDC Studs DC EMI Power Line Filter