Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RQLA-2400-2500
RQLA-2400-2500
RQLA-2400-2500 Raltron Electronics
RQLA-2400-2500.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: VCO 2400MHZ-2500MHZ SMD .5X.5"
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.300" L x 0.300" W (7.62mm x 7.62mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3V
Height: 0.087" (2.20mm)
Frequency Range: 2.4 ~ 2.5GHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -20
Frequency - Center: 2.45GHz
Icc Max: 19mA (Typ)
Pushing (MHz/V): 5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -96
Power (dBm): 3 ±3
Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 3 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RQLA-2400-2500 Raltron Electronics
Description: VCO 2400MHZ-2500MHZ SMD .5X.5", Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.300" L x 0.300" W (7.62mm x 7.62mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3V, Height: 0.087" (2.20mm), Frequency Range: 2.4 ~ 2.5GHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -20, Frequency - Center: 2.45GHz, Icc Max: 19mA (Typ), Pushing (MHz/V): 5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -96, Power (dBm): 3 ±3, Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 3 V.