Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RQRA-0860-0960
RQRA-0860-0960
RQRA-0860-0960 Raltron Electronics
RQRA-0860-0960.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: VCO 860MHZ-960MHZ SMD .5X.5"
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.162" (4.11mm)
Frequency Range: 860 ~ 960MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -12
Frequency - Center: 910MHz
Icc Max: 30mA
Pushing (MHz/V): 0.6
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -110
Power (dBm): 3 ±3
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 5 V
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RQRA-0860-0960 Raltron Electronics
Description: VCO 860MHZ-960MHZ SMD .5X.5", Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.162" (4.11mm), Frequency Range: 860 ~ 960MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -12, Frequency - Center: 910MHz, Icc Max: 30mA, Pushing (MHz/V): 0.6, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -110, Power (dBm): 3 ±3, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 5 V.