Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RQRA-2400-2569-CR
RQRA-2400-2569-CR
RQRA-2400-2569-CR Raltron Electronics
RQRA-2400-2569-CR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: VCO 2400MHZ-2569MHZ SMD .5X.5"
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.232" (5.89mm)
Frequency Range: 2.4 ~ 2.569GHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 2.4845GHz
Icc Max: 35mA
Pushing (MHz/V): 1.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -99
Power (dBm): 3 ±3
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details RQRA-2400-2569-CR Raltron Electronics
Description: VCO 2400MHZ-2569MHZ SMD .5X.5", Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.232" (5.89mm), Frequency Range: 2.4 ~ 2.569GHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 2.4845GHz, Icc Max: 35mA, Pushing (MHz/V): 1.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -99, Power (dBm): 3 ±3, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V.