Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RQRA-4130-4730
RQRA-4130-4730
RQRA-4130-4730 Raltron Electronics
RQRA-4130-4730.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: VCO 4130MHZ-4730MHZ SMD .5X.5"
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.241" (6.11mm)
Frequency Range: 4.13 ~ 4.73GHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 4.43GHz
Icc Max: 28mA (Typ)
Pushing (MHz/V): 5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -88
Power (dBm): 0 ±3
Tuning Voltage (VDC): 0.2 V ~ 7 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RQRA-4130-4730 Raltron Electronics
Description: VCO 4130MHZ-4730MHZ SMD .5X.5", Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.241" (6.11mm), Frequency Range: 4.13 ~ 4.73GHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 4.43GHz, Icc Max: 28mA (Typ), Pushing (MHz/V): 5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -88, Power (dBm): 0 ±3, Tuning Voltage (VDC): 0.2 V ~ 7 V.