Produkte > IDEC > RSCA2N-45A
RSCA2N-45A IDEC
Hersteller: IDEC
Description: SOLID STATE RELAY 45A DIN TYPE
Packaging: Bulk
Output Type: AC, Zero Cross
Mounting Type: Chassis Mount, DIN Rail
Voltage - Input: 180 ~ 280VAC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Screw Terminal
Load Current: 45 A
Voltage - Load: 48 V ~ 600 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RSCA2N-45A IDEC
Description: SOLID STATE RELAY 45A DIN TYPE, Packaging: Bulk, Output Type: AC, Zero Cross, Mounting Type: Chassis Mount, DIN Rail, Voltage - Input: 180 ~ 280VAC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Screw Terminal, Load Current: 45 A, Voltage - Load: 48 V ~ 600 V.