Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RSM200S-32.768-12.5-15PPM-NPB
RSM200S-32.768-12.5-15PPM-NPB
RSM200S-32.768-12.5-15PPM-NPB Raltron Electronics
RSM200S-32.768-12.5-15PPM-NPB.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SOJ, 5.5mm pitch
Load Capacitance: 12.5pF
Size / Dimension: 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±15ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RSM200S-32.768-12.5-15PPM-NPB Raltron Electronics
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SOJ, 5.5mm pitch, Load Capacitance: 12.5pF, Size / Dimension: 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±15ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 50 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.