Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RSP-850.000-2020-NS1
RSP-850.000-2020-NS1
RSP-850.000-2020-NS1 Raltron Electronics
RSP-850.000-2020-NS1.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: 20 x 20 x 4.5mm Speaker
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.787" L x 0.787" W (20.00mm x 20.00mm)
Shape: Rectangular
Type: General Purpose
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 850Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 800 mW
Power - Rated: 500 mW
Frequency Range: 850 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 90.00
Efficiency - Testing: 500mW/100mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
auf Bestellung 1200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RSP-850.000-2020-NS1 Raltron Electronics
Description: 20 x 20 x 4.5mm Speaker, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.787" L x 0.787" W (20.00mm x 20.00mm), Shape: Rectangular, Type: General Purpose, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 850Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 800 mW, Power - Rated: 500 mW, Frequency Range: 850 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 90.00, Efficiency - Testing: 500mW/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).