Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RST-MA13-49-1M-GE-001
RST-MA13-49-1M-GE-001
RST-MA13-49-1M-GE-001 Raltron Electronics
RST-MA13-49-1M-GE-001.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: RF ANT 850MHZ/868MHZ WHIP STR
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz
Applications: GSM, LORA
Gain: 2dBi
Termination: SMA Male
Ingress Protection: IP66, IP67
Number of Bands: 2
VSWR: 2.5
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 1.929" (49.00mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 850MHz, 868MHz, 900MHz, 915MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz
RF Family/Standard: Cellular
Part Status: Active
auf Bestellung 21 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RST-MA13-49-1M-GE-001 Raltron Electronics
Description: RF ANT 850MHZ/868MHZ WHIP STR, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, Applications: GSM, LORA, Gain: 2dBi, Termination: SMA Male, Ingress Protection: IP66, IP67, Number of Bands: 2, VSWR: 2.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 1.929" (49.00mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 850MHz, 868MHz, 900MHz, 915MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz, RF Family/Standard: Cellular, Part Status: Active.