Produkte > VISHAY SFERNICE > RT100ASF33R0KB
RT100ASF33R0KB Vishay Sfernice
Hersteller: Vishay Sfernice
Description: POT 33 OHM 100W WIREWOUND
Packaging: Bulk
Resistance (Ohms): 33
Power (Watts): 100W
Tolerance: ±10%
Termination Style: Solder Lug
Actuator Length: 0.984" (25.00mm)
Actuator Type: Round
Built in Switch: None
Actuator Diameter: 0.236" (6.00mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details RT100ASF33R0KB Vishay Sfernice
Description: POT 33 OHM 100W WIREWOUND, Packaging: Bulk, Resistance (Ohms): 33, Power (Watts): 100W, Tolerance: ±10%, Adjustment Type: User Defined, Mounting Type: Panel Mount, Termination Style: Solder Lug, Actuator Length: 0.984" (25.00mm), Actuator Type: Round, Built in Switch: None, Actuator Diameter: 0.236" (6.00mm), Resistive Material: Wirewound, Rotation: 300°, Number of Gangs: 1, Part Status: Obsolete, Number of Turns: 1.