Produkte > 3M HEALTHCARE > RT10L16G20NN
RT10L16G20NN
RT10L16G20NN 3M Healthcare
3m-micro-klean-rt.pdf
Hersteller: 3M Healthcare
Description: MICRO-KLEAN RT SERIES FILTER CAR
Packaging: Bulk
Diameter: 2.598" (66.00mm)
Type: Filter Cartridge
Operating Temperature: 60°C - Max
Height: 10.000" (254.00mm)