Produkte > 3M > RT10Q16G20NN
RT10Q16G20NN
RT10Q16G20NN 3M
Hersteller: 3M
Description: MICRO-KLEAN RT SERIES FILTER CAR
Packaging: Bulk
Diameter: 2.598" (66.00mm)
Type: Filter Cartridge
Operating Temperature: 60°C - Max
Height: 10.000" (254.00mm)