Produkte > LEAGUER > RT11C103M1630
RT11C103M1630 LEAGUER
Hersteller: LEAGUER
10000uF 16V 16x36mm operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=7.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT1 10000uF 16V 16x30mm LEAGUER Electrolytic
Anzahl je Verpackung: 100 Stücke
auf Bestellung 1923 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RT11C103M1630 LEAGUER
10000uF 16V 16x36mm operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=7.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT1 10000uF 16V 16x30mm LEAGUER Electrolytic, Anzahl je Verpackung: 100 Stücke.