Produkte > LEAGUER > RT11C153M2240
RT11C153M2240 LEAGUER
Hersteller: LEAGUER
15000uF 16V 22x40mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=10mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11C153M2240 LEAGUER Electrolytic capacitor
Anzahl je Verpackung: 25 Stücke
auf Bestellung 53 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RT11C153M2240 LEAGUER
15000uF 16V 22x40mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=10mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11C153M2240 LEAGUER Electrolytic capacitor, Anzahl je Verpackung: 25 Stücke.