Produkte > LEAGUER > RT11C222M1020
RT11C222M1020 LEAGUER
Hersteller: LEAGUER
2200uF 16V 10x20mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=5.0mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11C222M1020 LEAGUER Electrolytic capacitor
Anzahl je Verpackung: 200 Stücke
auf Bestellung 4716 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RT11C222M1020 LEAGUER
2200uF 16V 10x20mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=5.0mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11C222M1020 LEAGUER Electrolytic capacitor, Anzahl je Verpackung: 200 Stücke.