Produkte > LEAGUER > RT11E153M1845C1-3.5 LEAGUER Electrolytic capacitor
RT11E153M1845C1-3.5 LEAGUER Electrolytic capacitor
KEM15_25_18x45tL35_LEAGUER_0002.pdf
Hersteller: LEAGUER
Код виробника: RT11E153M1845C1-3.5 RoHS 15000uF 25V 18x45mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=10mm LL: 3.5mm Capacitors
Anzahl je Verpackung: 50 Stücke
verfügbar 200 Stücke:
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RT11E153M1845C1-3.5 LEAGUER Electrolytic capacitor LEAGUER
Код виробника: RT11E153M1845C1-3.5 RoHS 15000uF 25V 18x45mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=10mm LL: 3.5mm Capacitors, Anzahl je Verpackung: 50 Stücke.