Produkte > LEAGUER > RT11H102M1325
RT11H102M1325 LEAGUER
Hersteller: LEAGUER
1000uF 50V 13x25mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=5.0mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11H102M1325 LEAGUER Electrolytic capacitor