Produkte > LEAGUER > RT11H682M2537 LEAGUER Electrolytic capacitor
RT11H682M2537 LEAGUER Electrolytic capacitor
KE6800_50_22x35t_LEAGUER_0001.pdf
Hersteller: LEAGUER
Код виробника: RT11H682M2537 RoHS 6800uF 50V 25x37mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=10mm eqiv.LELON RGA; SAMWHA RD, BA; SAMYOUNG NHA, NZE;CAPXON KM; JAMICON TK;SAMXON KM Capacitors
Anzahl je Verpackung: 25 Stücke
verfügbar 466 Stücke:
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RT11H682M2537 LEAGUER Electrolytic capacitor LEAGUER
Код виробника: RT11H682M2537 RoHS 6800uF 50V 25x37mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=10mm eqiv.LELON RGA; SAMWHA RD, BA; SAMYOUNG NHA, NZE;CAPXON KM; JAMICON TK;SAMXON KM Capacitors, Anzahl je Verpackung: 25 Stücke.