Produkte > LEAGUER > RT11H682M2537
RT11H682M2537 LEAGUER
Hersteller: LEAGUER
6800uF 50V 25x37mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=10mm eqiv.LELON RGA; SAMWHA RD, BA; SAMYOUNG NHA, NZE;CAPXON KM; JAMICON TK;SAMXON KM RT11H682M2537 LEAGUER Electrolytic capacitor
Anzahl je Verpackung: 25 Stücke
auf Bestellung 466 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RT11H682M2537 LEAGUER
6800uF 50V 25x37mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=10mm eqiv.LELON RGA; SAMWHA RD, BA; SAMYOUNG NHA, NZE;CAPXON KM; JAMICON TK;SAMXON KM RT11H682M2537 LEAGUER Electrolytic capacitor , Anzahl je Verpackung: 25 Stücke.