Produkte > LEAGUER > RT11J101M1013
RT11J101M1013 LEAGUER
Hersteller: LEAGUER
100uF 63V 10x13mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=7.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11J101M1013 LEAGUER Electrolytic capacitor
Anzahl je Verpackung: 500 Stücke
auf Bestellung 4810 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RT11J101M1013 LEAGUER
100uF 63V 10x13mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=7.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11J101M1013 LEAGUER Electrolytic capacitor , Anzahl je Verpackung: 500 Stücke.