Produkte > LEAGUER > RT11V332M1627 LEAGUER Electrolytic capacitor
RT11V332M1627 LEAGUER Electrolytic capacitor
KE3300_35_16x27t_LEAGUER_0001.pdf
Hersteller: LEAGUER
Код виробника: RT11V332M1627 RoHS 3300uF 35V 16x27mm, operating temp. -40C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=7.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS Capacitors
Anzahl je Verpackung: 100 Stücke
verfügbar 2722 Stücke:
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RT11V332M1627 LEAGUER Electrolytic capacitor LEAGUER
Код виробника: RT11V332M1627 RoHS 3300uF 35V 16x27mm, operating temp. -40C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=7.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS Capacitors, Anzahl je Verpackung: 100 Stücke.