Produkte > LEAGUER > RT11V332M1627
RT11V332M1627 LEAGUER
Hersteller: LEAGUER
3300uF 35V 16x27mm, operating temp. -40C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=7.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11V332M1627 LEAGUER Electrolytic capacitor
Anzahl je Verpackung: 100 Stücke
auf Bestellung 2400 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RT11V332M1627 LEAGUER
3300uF 35V 16x27mm, operating temp. -40C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=7.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11V332M1627 LEAGUER Electrolytic capacitor, Anzahl je Verpackung: 100 Stücke.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RT11V332M1627 Hersteller : LEAGUER 3300uF 35V 16x27mm, operating temp. -40C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=7.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11V332M1627 LEAGUER Electrolytic capacitor