Produkte > TELPOD > RTS-01-100-5K-5-1
RTS-01-100-5K-5-1
RTS-01-100-5K-5-1 TELPOD
RTS-01-EN.pdf
Hersteller: TELPOD
Category: Power resistors
Description: Resistor: thick film; screw; 5kΩ; 100W; ±5%; RTS; 2.5kV; 38x25x2mm
Type of resistor: thick film
Mounting: screw
Resistance: 5kΩ
Power: 0.1kW
Tolerance: ±5%
Manufacturer series: RTS
Insulation voltage: 2.5kV
Body dimensions: 38x25x2mm
Resistor features: needs additional heatsink
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Leads: for soldering
Mounting holes pitch: 30mm
Number of mounting holes: 2
auf Bestellung 18 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RTS-01-100-5K-5-1 TELPOD
Category: Power resistors, Description: Resistor: thick film; screw; 5kΩ; 100W; ±5%; RTS; 2.5kV; 38x25x2mm, Type of resistor: thick film, Mounting: screw, Resistance: 5kΩ, Power: 0.1kW, Tolerance: ±5%, Manufacturer series: RTS, Insulation voltage: 2.5kV, Body dimensions: 38x25x2mm, Resistor features: needs additional heatsink, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Leads: for soldering, Mounting holes pitch: 30mm, Number of mounting holes: 2.