Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RTV-104DHZ338-C-32.768-TR
RTV-104DHZ338-C-32.768-TR Raltron Electronics
RTV-104DHZ338-C-32.768-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: TCXO 32.768KHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Type: TCXO
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±2ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 6mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 32.768 MHz
Base Resonator: Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RTV-104DHZ338-C-32.768-TR Raltron Electronics
Description: TCXO 32.768KHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Type: TCXO, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±2ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 6mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 32.768 MHz, Base Resonator: Crystal.