Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RTV-104ED3CP-S-12.288-TR
RTV-104ED3CP-S-12.288-TR
RTV-104ED3CP-S-12.288-TR Raltron Electronics
RTV-104ED3CP-S-12.288-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: XTAL OSC VCTCXO 12.288MHZ CLPSNW
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: VCTCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±2.5ppm
Voltage - Supply: 2.8V ~ 3.3V
Current - Supply (Max): 2mA
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Absolute Pull Range (APR): ±1ppm
Frequency: 12.288 MHz
Base Resonator: Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RTV-104ED3CP-S-12.288-TR Raltron Electronics
Description: XTAL OSC VCTCXO 12.288MHZ CLPSNW, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: VCTCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±2.5ppm, Voltage - Supply: 2.8V ~ 3.3V, Current - Supply (Max): 2mA, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Absolute Pull Range (APR): ±1ppm, Frequency: 12.288 MHz, Base Resonator: Crystal.