Produkte > SURGE > RUA100M2WBK-1320S
RUA100M2WBK-1320S
RUA100M2WBK-1320S Surge
RUA.pdf
Hersteller: Surge
Description: CAP ALUM 450V POLAR
Packaging: Bag
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 130°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 130°C
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 86 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 154.8 mA @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RUA100M2WBK-1320S Surge
Description: CAP ALUM 450V POLAR, Packaging: Bag, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 130°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 130°C, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 86 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 154.8 mA @ 100 kHz.