RV24-5RD-RMCX TE Connectivity Laird
ANT-DS-RV24-5RD%200609.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ WHP RA RP-MMCX 18"
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.485GHz
Applications: Wi-Fi
Gain: 5.5dBi
Termination: RP-MMCX Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Right Angle
Height (Max): 7.756" (197.00mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz
RF Family/Standard: WiFi
Power - Max: 10 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RV24-5RD-RMCX TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ WHP RA RP-MMCX 18", Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.485GHz, Applications: Wi-Fi, Gain: 5.5dBi, Termination: RP-MMCX Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Right Angle, Height (Max): 7.756" (197.00mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz, RF Family/Standard: WiFi, Power - Max: 10 W.