Produkte > SURGE > RXW221M1VBK-0815S
RXW221M1VBK-0815S
RXW221M1VBK-0815S SURGE
RXW.pdf
Hersteller: SURGE
Description: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH
Packaging: Bag
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 85 mOhms
Ripple Current @ High Frequency: 730 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RXW221M1VBK-0815S SURGE
Description: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH, Packaging: Bag, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 85 mOhms, Ripple Current @ High Frequency: 730 mA @ 100 kHz.