Produkte > SURGE > RZW471M1CBK-1012S
RZW471M1CBK-1012S
RZW471M1CBK-1012S SURGE
RZW.pdf
Hersteller: SURGE
Description: CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 7000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 16 V
Impedance: 80 mOhms
Ripple Current @ High Frequency: 865 mA @ 100 kHz
auf Bestellung 999 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RZW471M1CBK-1012S SURGE
Description: CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 7000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 16 V, Impedance: 80 mOhms, Ripple Current @ High Frequency: 865 mA @ 100 kHz.