Produkte > ORBEL CORPORATION > S-2000TC3000-0500XF
S-2000TC3000-0500XF
S-2000TC3000-0500XF Orbel Corporation
S-2000TC3000-0500XF-COMBINED.pdf
Hersteller: Orbel Corporation
Description: RF SHIELD 2.000" X 3.000" FRAME
Packaging: Bulk
Mounting Type: Surface Mount
Type: Shield, 2-Piece
Length - Overall: 3.000" (76.20mm)
Ventilation: Non-Vented
Width - Overall: 2.000" (50.80mm)
Height - Overall: 0.500" (12.70mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 345 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S-2000TC3000-0500XF Orbel Corporation
Description: RF SHIELD 2.000" X 3.000" FRAME, Packaging: Bulk, Mounting Type: Surface Mount, Type: Shield, 2-Piece, Length - Overall: 3.000" (76.20mm), Ventilation: Non-Vented, Width - Overall: 2.000" (50.80mm), Height - Overall: 0.500" (12.70mm), Part Status: Active.