Produkte > ABLIC INC. > S-25C020A0I-T8T1G
S-25C020A0I-T8T1G
S-25C020A0I-T8T1G ABLIC Inc.
S25C010A_020A_040A_E.pdf
Hersteller: ABLIC Inc.
Description: IC EEPROM 2KBIT SPI 5MHZ 8TSSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 1.6V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 5 MHz
Memory Format: EEPROM
Supplier Device Package: 8-TSSOP
Write Cycle Time - Word, Page: 4ms
Memory Interface: SPI
Memory Organization: 256 x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S-25C020A0I-T8T1G ABLIC Inc.
Description: IC EEPROM 2KBIT SPI 5MHZ 8TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 2Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 1.6V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 5 MHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-TSSOP, Write Cycle Time - Word, Page: 4ms, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 256 x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.