Produkte > ABLIC INC. > S-25C640A0H-K8T2U3
S-25C640A0H-K8T2U3
S-25C640A0H-K8T2U3 ABLIC Inc.
S25C320A_640A_H_E.pdf
Hersteller: ABLIC Inc.
Description: IC EEPROM 64KBIT SPI 8TMSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-WSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 64Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Voltage - Supply: 2.5V ~ 5.5V
Technology: EEPROM
Clock Frequency: 5 MHz
Memory Format: EEPROM
Supplier Device Package: 8-TMSOP
Write Cycle Time - Word, Page: 5ms
Memory Interface: SPI
Memory Organization: 8K x 8
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S-25C640A0H-K8T2U3 ABLIC Inc.
Description: IC EEPROM 64KBIT SPI 8TMSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-WSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 64Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Voltage - Supply: 2.5V ~ 5.5V, Technology: EEPROM, Clock Frequency: 5 MHz, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: 8-TMSOP, Write Cycle Time - Word, Page: 5ms, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 8K x 8.
Weitere Produktangebote S-25C640A0H-K8T2U3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
S-25C640A0H-K8T2U3 S-25C640A0H-K8T2U3 Hersteller : ABLIC S25C320A_640A_H_E.pdf EEPROM