Produkte > BOCA BEARING COMPANY > S-SBFL207-35MM
S-SBFL207-35MM
S-SBFL207-35MM Boca Bearing Company
Hersteller: Boca Bearing Company
Description: 35MM MNTD UN BEARING 2B FLANGE
Packaging: Bulk
Type: Mounted Unit Bearing
Width: 1.378" (35.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S-SBFL207-35MM Boca Bearing Company
Description: 35MM MNTD UN BEARING 2B FLANGE, Packaging: Bulk, Type: Mounted Unit Bearing, Width: 1.378" (35.00mm).