Produkte > BOCA BEARING COMPANY > S-UCF210C-50MM
S-UCF210C-50MM
S-UCF210C-50MM Boca Bearing Company
Hersteller: Boca Bearing Company
Description: 50MM MNTD UN BEARING 4B FLANGE
Packaging: Bulk
Type: Mounted Unit Bearing
Width: 1.969" (50.00mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details S-UCF210C-50MM Boca Bearing Company
Description: 50MM MNTD UN BEARING 4B FLANGE, Packaging: Bulk, Type: Mounted Unit Bearing, Width: 1.969" (50.00mm), Part Status: Active.