Produkte > BOCA BEARING COMPANY > S-UCFL207-35MM
S-UCFL207-35MM
S-UCFL207-35MM Boca Bearing Company
Hersteller: Boca Bearing Company
Description: 35MM MNTD UN BEARING 2B FLANGE
Packaging: Bulk
Type: Mounted Unit Bearing
Width: 1.378" (35.00mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details S-UCFL207-35MM Boca Bearing Company
Description: 35MM MNTD UN BEARING 2B FLANGE, Packaging: Bulk, Type: Mounted Unit Bearing, Width: 1.378" (35.00mm), Part Status: Active.