Produkte > BOCA BEARING COMPANY > S-UCP202-15MM
S-UCP202-15MM
S-UCP202-15MM Boca Bearing Company
Hersteller: Boca Bearing Company
Description: 15MM MNTD UN BEARING PILLW BLOCK
Packaging: Bulk
Type: Pillow Block Bearing
Width: 0.591" (15.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S-UCP202-15MM Boca Bearing Company
Description: 15MM MNTD UN BEARING PILLW BLOCK, Packaging: Bulk, Type: Pillow Block Bearing, Width: 0.591" (15.00mm).