Produkte > BOCA BEARING COMPANY > S-UCP210-50MM
S-UCP210-50MM
S-UCP210-50MM Boca Bearing Company
Hersteller: Boca Bearing Company
Description: 50MM MNTD UN BEARING PILLW BLOCK
Packaging: Bulk
Type: Pillow Block Bearing
Width: 1.969" (50.00mm)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S-UCP210-50MM Boca Bearing Company
Description: 50MM MNTD UN BEARING PILLW BLOCK, Packaging: Bulk, Type: Pillow Block Bearing, Width: 1.969" (50.00mm), Part Status: Active.