Produkte > IPIXEL LED > S010030CB1LZ (NEUTRAL WHITE IP20)
S010030CB1LZ (NEUTRAL WHITE IP20)
S010030CB1LZ (NEUTRAL WHITE IP20) IPIXEL LED
S010030CB1LZ.pdf
Hersteller: IPIXEL LED
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white neutral; Case (mm): 5050; LED/m: 30; 10mm; IP20
Operating temperature: -40...50°C
Conform to the norm: UL
Mounting: SMD
LEDs' features: without cover
IP rating: IP20
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: white neutral
Light source features: white PCB
Width: 10mm
Cutting length: 100mm
Operating voltage: 12V DC
Number of pins: 2
Maximum power per meter: 7.2W/m
LED per meter amount: 30
Viewing angle: 120°
Luminosity: 682lm/m
Colour temperature: 4000-4500K
Case - mm: 5050
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S010030CB1LZ (NEUTRAL WHITE IP20) IPIXEL LED
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white neutral; Case (mm): 5050; LED/m: 30; 10mm; IP20, Operating temperature: -40...50°C, Conform to the norm: UL, Mounting: SMD, LEDs' features: without cover, IP rating: IP20, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: white neutral, Light source features: white PCB, Width: 10mm, Cutting length: 100mm, Operating voltage: 12V DC, Number of pins: 2, Maximum power per meter: 7.2W/m, LED per meter amount: 30, Viewing angle: 120°, Luminosity: 682lm/m, Colour temperature: 4000-4500K, Case - mm: 5050.