Produkte > IPIXEL LED > S010060CC3SF(T)
S010060CC3SF(T) IPIXEL LED
S010060CB3SF(T)-S010060CC3SF(T).pdf
Hersteller: IPIXEL LED
Category: Light sources - LED ribbon
Description: Programmable LED tape; RGB; Case (mm): 5050; LED/m: 60; 10mm; IP20
Type of optoelectronic module: programmable LED tape
LED colour: RGB
Case - mm: 5050
LED per meter amount: 60
Width: 10mm
Light source features: white PCB
IP rating: IP20
Viewing angle: 45°
Maximum power per meter: 12W/m
Kind of controller: WS2811
Operating voltage: 24V DC
Mounting: SMD
Number of pins: 3
Operating temperature: -25...60°C
Cutting length: 100mm
IC per meter amount: 10
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S010060CC3SF(T) IPIXEL LED
Category: Light sources - LED ribbon, Description: Programmable LED tape; RGB; Case (mm): 5050; LED/m: 60; 10mm; IP20, Type of optoelectronic module: programmable LED tape, LED colour: RGB, Case - mm: 5050, LED per meter amount: 60, Width: 10mm, Light source features: white PCB, IP rating: IP20, Viewing angle: 45°, Maximum power per meter: 12W/m, Kind of controller: WS2811, Operating voltage: 24V DC, Caution!: Product is intended for use by users who have ability to buid and program digital LED drivers, Mounting: SMD, Number of pins: 3, Operating temperature: -25...60°C, Cutting length: 100mm, IC per meter amount: 10.