Produkte > IPIXEL LED > S010120BB1LZ (COLD WHITE IP65)
S010120BB1LZ (COLD WHITE IP65)
S010120BB1LZ (COLD WHITE IP65) IPIXEL LED
S010120BC1LZ.pdf
Hersteller: IPIXEL LED
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white cold; Case (mm): 2835; LED/m: 120; 10mm; white PCB
LEDs' features: in jacket
IP rating: IP65
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: white cold
Light source features: white PCB
Mounting: SMD
Conform to the norm: UL
Operating temperature: -40...50°C
Width: 10mm
Cutting length: 25mm
Number of pins: 2
Operating voltage: 12V DC
Maximum power per meter: 10W/m
LED per meter amount: 120
Viewing angle: 120°
Luminosity: 935lm/m
Colour temperature: 6000-6500K
Case - inch: 1114
Case - mm: 2835
auf Bestellung 40 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S010120BB1LZ (COLD WHITE IP65) IPIXEL LED
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white cold; Case (mm): 2835; LED/m: 120; 10mm; white PCB, LEDs' features: in jacket, IP rating: IP65, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: white cold, Light source features: white PCB, Mounting: SMD, Conform to the norm: UL, Operating temperature: -40...50°C, Width: 10mm, Cutting length: 25mm, Number of pins: 2, Operating voltage: 12V DC, Maximum power per meter: 10W/m, LED per meter amount: 120, Viewing angle: 120°, Luminosity: 935lm/m, Colour temperature: 6000-6500K, Case - inch: 1114, Case - mm: 2835.