Produkte > IPIXEL LED > S010240BC1LZ (COLD WHITE IP20)
S010240BC1LZ (COLD WHITE IP20)
S010240BC1LZ (COLD WHITE IP20) IPIXEL LED
S010240BC1LZ.pdf
Hersteller: IPIXEL LED
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white cold; Case (mm): 2835; LED/m: 120; 10mm; white PCB
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: white cold
Case - mm: 2835
LED per meter amount: 120
Width: 10mm
Light source features: white PCB
IP rating: IP20
Viewing angle: 120°
Maximum power per meter: 24W/m
Operating voltage: 24V DC
Colour temperature: 6000-6500K
Mounting: SMD
LEDs' features: without cover
Luminosity: 4300lm/m
Number of pins: 2
Operating temperature: -40...50°C
Cutting length: 25mm
Case - inch: 1114
Conform to the norm: UL
auf Bestellung 142 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S010240BC1LZ (COLD WHITE IP20) IPIXEL LED
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white cold; Case (mm): 2835; LED/m: 120; 10mm; white PCB, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: white cold, Case - mm: 2835, LED per meter amount: 120, Width: 10mm, Light source features: white PCB, IP rating: IP20, Viewing angle: 120°, Maximum power per meter: 24W/m, Operating voltage: 24V DC, Colour temperature: 6000-6500K, Mounting: SMD, LEDs' features: without cover, Luminosity: 4300lm/m, Number of pins: 2, Operating temperature: -40...50°C, Cutting length: 25mm, Case - inch: 1114, Conform to the norm: UL.