Produkte > IPIXEL LED > S012048CB4PZ (RGB+W:4000K)
S012048CB4PZ (RGB+W:4000K) IPIXEL LED
S012048CB4PZ.pdf
Hersteller: IPIXEL LED
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; RGBW; Case (mm): 5050; LED/m: 48; 12mm; white PCB; IP20
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: RGBW
LED per meter amount: 48
Width: 12mm
IP rating: IP20
Viewing angle: 120°
Maximum power per meter: 15W/m
Operating voltage: 12V DC
Colour temperature: 4000K
Mounting: SMD
Number of pins: 5
Cutting length: 62.5mm
Case - mm: 5050
Version: bendable; S shape
Light source features: white PCB
LEDs' features: without cover
Operating temperature: -25...60°C
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details S012048CB4PZ (RGB+W:4000K) IPIXEL LED
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; RGBW; Case (mm): 5050; LED/m: 48; 12mm; white PCB; IP20, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: RGBW, LED per meter amount: 48, Width: 12mm, IP rating: IP20, Viewing angle: 120°, Maximum power per meter: 15W/m, Operating voltage: 12V DC, Colour temperature: 4000K, Mounting: SMD, Number of pins: 5, Cutting length: 62.5mm, Case - mm: 5050, Version: bendable; S shape, Light source features: white PCB, LEDs' features: without cover, Operating temperature: -25...60°C.